holidays-manowce_01_new

WAKACJE Z BUTLEREM

Zabierz przyjaciół i rodzinę na wypoczynek do miejsca, gdzie wielka woda spotyka się z wielkim lasem. Manowce to w tej części Europy jedno z niewielu pięciogwiazdkowych miejsc, które możesz wynająć na wakacyjny wypoczynek tylko dla siebie oraz swoich przyjaciół i rodziny. Wyłączność oznacza, że podczas Waszego pobytu w obiekcie nie będzie innych gości (jednak część pałacu jest wykorzystywana jako prywatny dom). Z przyjemnością będziemy Was gościli przez tydzień lub dwa, zapewniając śniadania, obiady i kolacje, chyba że wolicie wyżywienie we własnym zakresie.

holidays-manowce-02_new

Nasza oferta to nie tylko wynajęcie luksusowej willi. Zapewniamy Waszej grupie osobistego asystenta, mówiącego po polsku, angielsku i niemiecku, który jest obecny na miejscu w ciągu dnia. Usługi butlera i konsjerża, które wykonuje, zawarte są w cenie. Ta usługa wyróżnia nas spośród innych ofert wynajmu luksusowych willi w tej części Europy.

holidays-manowce_001

W Manowcach możecie opalać się na prywatnym brzegu zalewu, pływać w nim, zbierać w lesie grzyby, a także nieodpłatnie korzystać z kajaków, łodzi rybackiej i wędek oraz z rowerów. Do dyspozycji gości pozostaje również bio sauna. Możemy zorganizować też inne aktywności, np. jazdę konną oraz strzelectwo.

pokoj-oficyna-manowce

Oferujemy 3 luksusowe apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych – łącznie zapewniamy zatem nocleg dla 33 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami w niektórych pokojach – dla 42 osób. Każdy pokój ma własną łazienkę i duży telewizor, a w całym obiekcie działa sieć Wi-Fi.

Oferta przeznaczona jest dla grupy co najmniej 15 dorosłych i dzieci powyżej piątego roku życia, a minimalny czas pobytu to 7 dni. Cena wynajmu obiektu to 1500 euro za dobę. Obejmuje ona teren wokół pałacu i niski parter pałacu. Jeśli chcecie wynająć także wysoki parter pałacu, dodatkowa opłata wynosi 1000 euro za dobę. Zakwaterowanie jest płatne oddzielnie, a cena za pokój wynosi od 100 do 200 euro za dobę, przy czym stawki za apartamenty są wyższe.

Zapraszamy do pobrania naszej Broszury wakacyjnej.