holidays-manowce_01_new

Wakacje lub urlop w Pałacu Manowce

Zabierz przyjaciół i rodzinę na wypoczynek do miejsca, gdzie wielka woda spotyka się z wielkim lasem. W Manowcach możecie opalać się na prywatnym brzegu zalewu, pływać w nim, zbierać w lesie grzyby, a także nieodpłatnie korzystać z kajaków, desek SUP, łodzi rybackiej i wędek oraz z rowerów. Do dyspozycji gości pozostaje również bio sauna. Możemy zorganizować też inne aktywności, np. jazdę konną oraz żeglowanie.

holidays-manowce_001

Nasz Pałac to idealne miejsce na luksusowe wczasy dla Twojej rodziny

Oferujemy 3 luksusowe apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych – łącznie zapewniamy zatem nocleg dla 33 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami w niektórych pokojach – dla 42 osób. Każdy pokój ma własną łazienkę i duży telewizor, a w całym obiekcie działa sieć Wi-Fi.

pokoj-oficyna-manowce

Indywidualne rezerwacje na wakacje

Zapraszamy wszystkich gości na wakacje w Manowcach w lipcu i sierpniu, a także na weekendowe pobyty w pozostałych miesiącach. Cena obejmuje nocleg i śniadanie, a także możliwość nieodpłatnego korzystania z urządzeń, sprzętu i pomieszczeń przeznaczonych do ogólnego użytku przez gości. Zachęcamy naszych gości do korzystania z obiadów, kolacji i napojów, które serwujemy w cenach podanych w karcie dań.

Ceny za pokój wahają się od 570 do 1.140 złotych za dobę, gdy nocuje w nim jedna osoba, lub od 855 do 1.425 złotych za dobę, gdy nocują dwie osoby. Apartamenty kosztują od 855 do 1.615 złotych za dobę, gdy nocuje w nich jedna osoba, lub od 1.140 do 2.090 złotych za dobę, gdy nocują dwie osoby. Ceny w weekendy i w szczycie sezonu mogą być wyższe.

Prosimy o dokonanie rezerwacji na tej stronie lub za pomocą jednego z popularnych serwisów internetowych.

Wakacyjne pobyty grupowe w Pałacu Manowce

Manowce to w tej części Europy jedno z niewielu pięciogwiazdkowych miejsc, które możesz wynająć na wakacyjny wypoczynek tylko dla siebie oraz swoich przyjaciół i rodziny. Wyłączność oznacza, że podczas Waszego pobytu w obiekcie nie będzie innych gości (jednak część pałacu jest wykorzystywana jako prywatny dom). Z przyjemnością będziemy Was gościli przez tydzień lub dwa od czerwca do września, zapewniając śniadania, obiady i kolacje. Nasza oferta to nie tylko wynajęcie luksusowej willi. Zapewniamy Waszej grupie osobistego asystenta, mówiącego po polsku, angielsku i niemiecku, który jest obecny na miejscu w ciągu dnia.

Oferta przeznaczona jest dla grupy co najmniej 15 dorosłych i dzieci powyżej dwunastego roku życia, a minimalny czas pobytu to 7 dni. Cena pobytu to 1.425 złotych za osobę za dobę. Sugerujemy, aby dokonywać rezerwacji grupowych z dużym wyprzedzeniem, abyśmy mogli zapewnić możliwość wyłącznego korzystania z obiektu. Ponadto, potrzebujemy czasu, aby przygotować interesujący program różnych atrakcji i zarezerwować usługodawców, którzy je zrealizują.

Zapraszamy do pobrania naszej Broszury wakacyjnej.

Już dziś zarezerwuj wakacje!