holidays-manowce_01_new

WAKACJE W NATURZE I CISZY

Zabierz przyjaciół i rodzinę na wypoczynek do miejsca, gdzie wielka woda spotyka się z wielkim lasem. W Manowcach możecie opalać się na prywatnym brzegu zalewu, pływać w nim, zbierać w lesie grzyby, a także nieodpłatnie korzystać z kajaków, łodzi rybackiej i wędek oraz z rowerów. Do dyspozycji gości pozostaje również bio sauna. Możemy zorganizować też inne aktywności, np. jazdę konną oraz strzelectwo.

holidays-manowce_001

Oferujemy 3 luksusowe apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych – łącznie zapewniamy zatem nocleg dla 33 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami w niektórych pokojach – dla 42 osób. Każdy pokój ma własną łazienkę i duży telewizor, a w całym obiekcie działa sieć Wi-Fi.

pokoj-oficyna-manowce

POBYTY GRUPOWE

Manowce to w tej części Europy jedno z niewielu pięciogwiazdkowych miejsc, które możesz wynająć na wakacyjny wypoczynek tylko dla siebie oraz swoich przyjaciół i rodziny. Wyłączność oznacza, że podczas Waszego pobytu w obiekcie nie będzie innych gości (jednak część pałacu jest wykorzystywana jako prywatny dom). Z przyjemnością będziemy Was gościli przez tydzień lub dwa od czerwca do września, zapewniając śniadania, obiady i kolacje. Nasza oferta to nie tylko wynajęcie luksusowej willi. Zapewniamy Waszej grupie osobistego asystenta, mówiącego po polsku, angielsku i niemiecku, który jest obecny na miejscu w ciągu dnia.

Oferta przeznaczona jest dla grupy co najmniej 15 dorosłych i dzieci powyżej dwunastego roku życia, a minimalny czas pobytu to 7 dni. Cena pobytu to 900 złotych za osobę za dobę. Dla dzieci stosujemy rabaty. Cena obejmuje pobyt w pokojach gościnnych. Za pobyt w apartamentach obowiązuje dopłata.

INDYWIDUALNE REZERWACJE

Zapraszamy wszystkich gości na wakacje w Manowcach w lipcu i sierpniu. Cena obejmuje nocleg i śniadanie, a także możliwość nieodpłatnego korzystania z urządzeń, sprzętu i pomieszczeń przeznaczonych do ogólnego użytku przez gości. Zachęcamy naszych gości do korzystania z obiadów, kolacji i napojów, które serwujemy w cenach podanych w karcie dań.

Ceny za pokój wahają się od 450 do 675 złotych za dobę, gdy nocuje w nim jedna osoba, lub od 675 do 900 złotych za dobę, gdy nocują dwie osoby. Apartamenty kosztują od 900 do 1575 złotych za dobę, gdy nocuje w nich jedna osoba, lub od 1575 do 2250 złotych za dobę, gdy nocują dwie osoby. Dodatkowe łóżka wymagają dopłaty.

Zapraszamy do pobrania naszej Broszury wakacyjnej.