depositphotos_184911924-stock-photo-top-view-bearded-man-sleeping

POKOJE NA IMPREZY FIRMOWE

Wiemy jak ważne są noclegi dla firm, które urządzają swoje imprezy w Pałacu Manowce. Jesteśmy przekonani, że nasze pokoje gościnne z łazienkami spełnią Państwa oczekiwania. Podróże służbowe łączą się z pracą, a hotelowe pokoje powinny zapewniać business travelers komfortowy sen i wypoczynek po pracy.

Pałac Manowce oferuje dwa rodzaje pokoi hotelowych: pokoje gościnne i apartamenty. Jeśli chodzi o pokoje noclegowe, każdy z nich to przynajmniej pokój dwuosobowy, a we wszystkich są łóżka podwójne w rozmiarze Super King, które można podzielić na dwa niezależne łóżka, aby pokój mógł służyć dwóm osobom z tej samej firmy. Mamy także apartamenty z widokiem na ogród, w tym luksusowy apartament prezydencki o powierzchni 75 m², na którą składa się duży pokój dzienny (living room) i duża luksusowa sypialnia. Do tego to apartament z tarasem a raczej balkonem. Każdy pokój gościnny jest w standardzie określanym jako pokój superior lub pokój deluxe, a każdy apartament w standardzie apartament deluxe lub apartament premium.

Większość firm, które organizuje szkolenia i inne spotkania firmowe w Pałacu Manowce, przeznacza jeden pokój na przynajmniej dwie osoby, a czasami nawet więcej, jeśli pokój jest trzyosobowy lub czteroosobowy. Koleżanki lub koledzy z pracy często nie mają nic przeciwko nocowaniu w dwie osoby, bo niejednokrotnie kolegują się także w życiu prywatnym. Menedżerowie najczęściej oczekują pokoi tylko dla jednej osoby. W pokojach trzyosobowych jest dodatkowe łóżko pojedyncze, zaś w pokojach czteroosobowych sofa rozkładana, czyli sofa z funkcją spania. Oferujemy 3 komfortowe apartamenty i 13 pokoi minimum dwuosobowych – łącznie zapewniamy zatem nocleg dla 31 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami w niektórych pokojach – dla 39 osób. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy plany kondygnacji i pokoi, a także zdjęcia wszystkich pokoi gościnnych, aby ułatwić klientom rozmieszczenie gości.

Podczas renowacji pałacu staraliśmy się, aby wystrój pokoju, każdego pokoju, był na najwyższym poziomie. W opiniach na portalach takich jak Booking.com nasi goście doceniają nasze piękne pokoje i piękne łazienki hotelowe. Na życzenie wysyłamy zdjęcia pokoi. Gdy projektowaliśmy każdy pokój gościnny, nowoczesny charakter miały mieć łazienki i łóżka, natomiast w każdym pokoju staraliśmy się umieścić jakieś antyczne meble (ot, choćby takie jak ponadstuletnia szafa hotelowa) lub dodatki, bo to przecież pałac. Noclegi w takim miejscu powinny być wyjątkowe. Luksusowe wnętrza to także eleganckie drobiazgi, takie jak ekskluzywna narzuta na łóżko, specjalna zawieszka hotelowa na klamkę czy tak zwany zestaw powitalny hotelowy w apartamentach, a na nim ekspres do kawy i herbaty.

Strona Meetings - foto 4

Łazienki

Każdy piękny pokój dla gości Pałacu Manowce to pokój z łazienką, a łazienka z prysznicem. Aranżacja łazienek nawiązuje do charakteru obiektu; w budynku pałacu wystrój łazienek jest bardziej ekskluzywny, a w budynku oficyny jest rustykalny. Zwracamy uwagę na wyposażenie łazienek w mini kosmetyki hotelowe, ekskluzywne ręczniki, szlafrok damski, szlafrok męski, a także w kapcie jednorazowe hotelowe w dwóch wymiarach. Aranżacje łazienek zapewniają odpowiednie oświetlenie. Łazienki mają m.in. w podświetlane lusterka do makijażu i golenia. Luksusowe łazienki w apartamentach wyposażone są dodatkowo w bidety.

Strona Meetings - foto 6

Łóżka

Miejsce do spania jest bardzo ważne, bo spędza się w nim trzecią część doby. We wszystkich pokojach oferujemy luksusowe łóżka. Kanapy dwuosobowe w niektórych pokojach pozwalają na położenie dodatkowych osób, jeśli jest taka potrzeba. W każdym pokoju jest łóżko 2 osobowe. W istocie, są to dwa łóżka hotelowe łączone ze sobą lub rozłączane, gdy dwie osoby akceptują nocleg w tym samym pokoju, ale nie w tym samym łóżku. W pokojach trzyosobowych na stałe wstawione jest dodatkowe łóżko do pokoju. W pokojach czteroosobowych mamy sofy rozkładane, czyli sofy z funkcją spania. Rzadko zdarza się, żeby pracownicy firmy spali w cztery osoby w pokoju, ale chcielibyśmy zapewnić, że w Manowcach sofa dwuosobowa z funkcja spania zapewnia naprawdę komfortowy sen. Luksusowe lozko jest mało warte jeśli materace do łóżka nie są luksusowe. W każdym pokoju jest elegancka kapa na łóżko. Dbamy także o to, żeby  kołdry hotelowe i pościel bawełniana były najwyższej jakości

Strona Meetings - foto 5

Telewizor

Na imprezach firmowych telewizor nie jest najbardziej potrzebnym elementem wyposażenia pokoju, bo mało kto ogląda wtedy telewizję. Dla porządku, chcielibyśmy przekazać, że w większości pokoi jest telewizor 40 calowy, a w nielicznych telewizory 32 i 50 cali. W dwóch apartamentach jest telewizor 65 calowy, w jednym 55 calowy. W każdym przypadku to telewizor Samsung. We wszystkich pokojach można znaleźć piloty do telewizora, a w pokojach z telewizją satelitarną także dekoder do telewizora. Programy telewizji naziemnej bez trudu można odszukać przeglądając je pilotem. Programy telewizji satelitarnej podane są na wykazie umieszczonym w tych pokojach, w których jest ona dostępna. Do dyspozycji naszych gości jest telewizja online, bo mamy szybki internet.

Internet

W Manowcach oferujemy naszym gościom darmowy internet Starlink. Średnia szybkośc internetu powinna wynieść około 50-75 Mb/s. Chociaż udostępniamy internet bez limitu, prosimy, aby nie wykorzystywać go na pobieranie filmów z internetu. Chcielibyśmy, żeby był to bezpieczny internet dla wszystkich użytkowników i dla naszego obiektu, więc liczymy na to, że nasi goście znają zasady bezpiecznego korzystania z internetu. W razie wątpliwości co do tego jak bezpiecznie korzystać z internetu, prosimy o kontakt z opiekunem imprezy. Internet bezprzewodowy dostępny jest we wszystkich pomieszczeniach i w pobliżu budynku pałacu. Gdyby wystąpiła awaria internetu lub inny problem z internetem, prosimy o kontakt z opiekunem imprezy. Oczywiście, goście mogą surfować po sieci wykorzystują swój internet mobilny bez limitu.

Wspólne pomieszczenia

Uczestnicy imprez firmowych nie muszą spędzać czasu wyłącznie w sali konferencyjnej i swoim pokoju. Na imprezy firmowe udostępniamy dwie kondygnacje pałacu do wyłącznego użytku. Na wysokim parterze do dyspozycji gości oddajemy ekskluzywny salon, a w nim luksusowe kanapy. Zapraszamy gości, którzy chcą pogadać lub wypić drinka, na sofy do salonu. Gdy na zewnątrz jest ciepło, na takie pogawędki nie ma lepszego miejsca niż sofa na tarasie. Na niskim parterze pałacu mamy dwie sale klubowe; to pokój telewizyjny i sala bilardowa. Piszemy o tym więcej na stronie poświęconej atrakcjom.

Strona Meetings - foto 7

Sprzątanie

Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie to m.in. usługa sprzątania pokoi gościnnych. Podczas imprez firmowych, w czasie gdy uczestnicy mają zajęcia, dla których do nas przyjechali, pracownik obsługi hotelowej sprząta każdy pokój. Serwis sprzątający sprząta łazienkę i pokój, a także ścieli łóżko. Jeśli gość życzy sobie wymianę ręcznika, powinien rzucić go na posadzkę łazienki. Osoba do sprzątania wymieni go na świeży ręcznik. Jeśli gość chce sam coś sprzątać, może poprosić obsługę o sprzęt do sprzątania, czyli najczęściej o szczotkę i szufelkę. Wolimy jednak, żeby poprosił obsługę o sprzątniecie, bo może być konieczna chemia do sprzątania, a takich substancji nie udostępniamy gościom.