manowce-firmy-hero_new_2024.webp

Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem dla osób, które w firmach odpowiadają za organizację imprez i spotkań firmowych.

IMPREZY FIRMOWE

Jeśli chodzi o imprezy dla firm, Szczecin ma bogatą ofertę obiektów i łatwo tu znaleźć miejsce na imprezę. Tym, którym na eventy Szczecin nie wystarcza i poza nim szukają miejsca na imprezy dla firm, zachodniopomorskie oferuje wiele interesujących obiektów jako miejsca spotkań firmowych. Pałac Manowce, położony zaledwie 45 minut jazdy od centrum Szczecina i 1,5 godziny jazdy od szczecińskiego lotniska w Goleniowie, to kameralne miejsce na firmowe burze mózgów i poufne rozmowy. Zabytkowy obiekt usytuowany jest nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, z dala od najbliższej wsi, pośród rozległych lasów. Jeśli ktoś szuka dużego obiektu w centrum miasta typu centrum konferencyjne, Szczecin ma takie miejsca jak Event Arena Szczecin.

Niektórzy chcą zorganizować firmowe spotkanie w hotelu (hotel meeting). Na spotkania biznesowe hotel jest tylko jedną z opcji. Pałac Manowce nie jest typowym hotelem. Można raczej określić nas jako event hotel, czyli hotel z imprezami, miejsce spotkań i imprez firmowych i prywatnych.

pexels-ivan-samkov-8127802

Organizowanie Eventów

Pałac Manowce nie wynajmuje samych sal konferencyjnych, lecz cały obiekt i zapewnia wszystkie niezbędne usługi, w tym noclegi, wyżywienie, wyposażenie i obsługę. Nasza rola to organizowanie imprez firmowych (event management). Od początku do końca zajmuje się tym Event Manager, czyli nasz koordynator, przez niektórych określany jako meeting planner lub event planner. Adres e-mail i numer telefonu można znaleźć na stronie Kontakt.

Rodzaje Eventów

Impreza firmowa (czyli event po polsku) to szerokie pojęcie. Pałac Manowce organizuje m.in.:

Spotkanie firmowe poza siedzibą firmy (off site meeting) może mieć np. formę kick off meeting, na którym rozpoczyna się prace nad nowym projektem. Najczęściej spotkania z pracownikami (staff meeting, team meeting) mają formę szkolenia. Czasami spotykają się tylko pracownicy jednego działu, np. działu sprzedaży (sales meeting).

Także typy spotkań biznesowych (business meeting) są rozmaite. Mogą one być spotkaniem kierownictwa firmy (management meeting), posiedzeniem rady nadzorczej (board meeting) bądź zgromadzeniem udziałowców (shareholders meeting) itp.

Te i pozostałe eventy firmowe opisane są pod podanymi wyżej linkami, a także na blogu, do którego lektury zapraszamy. Podajemy tam wiele rad na temat organizacji eventu.

Pałac Manowce nie organizuje imprez integracyjnych dla firm, czyli takich imprez, w których dominuje zabawa. Jeśli chcesz znaleźć miejsce na imprezę integracyjną, Szczecin na pewno ma coś do zaoferowania. Jeśli chodzi o imprezy integracyjne dla firm nad morzem, Świnoujście czy Międzyzdroje to najlepsze destynacje.

imprezy-firmowe-img