wedding-manowce_1920

Ślub i przyjęcia weselne w Pałacu Manowce

Manowce to wyjątkowe miejsce na ślub i przyjęcie weselne. Zabytkowy pałac położony jest nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, z dala od najbliższej wsi, pośród rozległych lasów.

wedding-manowce-01

Wyjątkowe wesele w naszym obiekcie

W pałacu udzielane są śluby cywilne i humanistyczne. Organizujemy różnego rodzaju imprezy weselne. Nasz podstawowy format to wesela maksymalnie dla 60 osób wewnątrz pałacu i 100 osób w hali namiotowej w ogrodzie. Urządzamy również popołudniowe przyjęcia i obiady weselne oraz dyskretne przyjęcia tylko dla pary młodej i ewentualnie kilkorga gości.

Dla każdego z tych formatów oferujemy standardowy pakiet usług i wyposażenia. Każda impreza odbywa się u nas na zasadzie wyłączności, tzn. nie ma wtedy innych gości. Zakwaterowanie oferujemy wyłącznie w przypadku wesel.

accomodation-manowce-02

Pałac Weselny na wyłączność

W przypadku wesel oddanie obiektu do użytku na wyłączność oznacza konieczność rezerwacji wszystkich 16 pokoi i apartamentów (w tym apartamentu nowożeńców), w których może nocować do 33 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami w niektórych pokojach – do 42 osób. Pozostałym gościom możemy zorganizować noclegi w hotelach w Szczecinie, a także przejazd do tego miasta, trwający 45 minut.

Młoda para będzie potrzebować więcej usług niż zawarte w pakiecie standardowym, np. dekoracje kwiatowe, zespół muzyczny czy DJ. W broszurze weselnej podajemy wykaz niektórych dodatkowych usług, które możemy zamówić. Młodzi mogą wybrać je a la carte, a my podamy ceny wybranych usług.

Ponieważ Manowce położone są w lesie i nad wodą, wesela kończą się u nas najpóźniej o godzinie drugiej w nocy, z możliwością przedłużenia za dodatkową opłatą.

wedding-manowce-04

Szeroki wybór smaków w naszej karcie menu

Oferujemy szeroki wybór menu weselnego – wszystkie dania są pełne wyśmienitych smaków i umiejętnie przygotowywane przez współpracujących z nami szefów kuchni, którzy mogą przyrządzić potrawy wybranej kuchni: polskiej, śródziemnomorskiej, orientalnej czy wielu innych.

Zapewniamy gościom weselnym nieodpłatny parking na 20 samochodów.

wedding-manowce_11

Nasz specjalista ds. wesel z przyjemnością odpowie na Wasze pytania zadane e-mailowo, telefonicznie lub osobiście podczas spotkania w Manowcach. Wizyty są możliwe w dni robocze po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Zapraszamy do pobrania naszej Broszury weselnej.