wedding-manowce_1920

ŚLUB I PRZYJĘCIE WESELNE

Manowce to wyjątkowe miejsce na ślub i przyjęcie weselne. Zabytkowy pałac położony jest nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, z dala od najbliższej wsi, pośród rozległych lasów.

wedding-manowce-01

W pałacu udzielane są śluby cywilne i humanistyczne. Udostępniamy obiekt na zasadzie wyłączności, dlatego w tym czasie nie ma w nim żadnych innych gości. Organizujemy przyjęcia weselne dla maksimum 60 gości we wnętrzach pałacu lub maksimum 100 gości w hali namiotowej w ogrodzie przy zalewie. Wewnątrz pałacu możemy udostępnić oddzielną salę do tańca. Ponieważ Manowce położone są w lesie i nad wodą, wesela kończą się najpóźniej o godzinie drugiej w nocy, z możliwością przedłużenia za dodatkową opłatą.

accomodation-manowce-02

Młodej parze i ich gościom oferujemy 13 dwuosobowych pokoi i 3 apartamenty, różniące się od tego, co można znaleźć w typowych hotelach. A cóż dopiero nasz apartament dla nowożeńców, w którym każda panna młoda poczuje się jeszcze piękniejsza! Jest on udostępniany również na przygotowania do ślubu. Pozostałym gościom możemy zorganizować noclegi w hotelach w Szczecinie, a także przejazd do tego miasta, trwający 45 minut.

wedding-manowce-04

Dla młodej pary to wielki dzień, dlatego współpracujemy tylko z takimi szefami kuchni, którzy zapewniają posiłki i obsługę na najwyższym poziomie. Na etapie przygotowań możliwe są spotkania z tymi firmami, w tym testowanie potraw w ich kuchni lub w naszej. Inni nasi współpracownicy, np. floryści czy dekoratorzy, mają wieloletnie doświadczenie w swojej branży, gwarantują najwyższą jakość usług i zapewniają, że ślub i wesele spełnią Wasze marzenia i na długo pozostaną w pamięci.

wedding-manowce_11

Nasz specjalista ds. wesel z przyjemnością odpowie na Wasze pytania zadane e-mailowo, telefonicznie lub osobiście podczas spotkania w Manowcach. Wizyty są możliwe w dni robocze po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Zapraszamy do pobrania naszej Broszury weselnej.