ceny-hero-img

OFERTA I CENNIK IMPREZ FIRMOWYCH

Spotkania firmowe

Na szkolenia, warsztaty, seminaria i inne spotkania firmowe oferujemy firmom pakiet usług konferencyjnych zawierający noclegi. Jednakże możemy dostosować naszą ofertę do szczególnych potrzeb naszych klientów. W skład naszego pakietu konferencyjnego wchodzą:

 • wyłączny wynajem dwóch kondygnacji pałacu i ogrodu w godzinach 8.00–23.00,
 • wynajem sali do spotkań w godzinach 09:00-19:00,
 • śniadanie, obiad, kolacja (posiłki w formie bufetu), dwie przerwy kawowe,
 • przekąski dostępne przez cały dzień oraz nieograniczona dostępność herbaty, kawy i wody mineralnej,
 • monitor interaktywny, zestaw do wideokonferencji, projektor, ekran,
 • bezpłatna sieć Wi-Fi,
 • parking na miejscu.

Opłaty netto za pakiety konferencyjne (za osobę za dzień) są następujące: 770 zł dla grup 10-20 uczestników, 520 zł dla grup 20-30 uczestników, 450 zł dla grup 30-40 uczestników. Imprezy firmowe organizujemy w okresie od niedzieli do piątku we wszystkich miesiącach z wyjątkiem lipca, sierpnia i drugiej połowy grudnia.

Alternatywnie, salę i posiłki można zamówić oddzielnie. Oto ceny netto:

 • sala: sala szkoleniowa 1600 zł za dzień, sala balowa 2300 zł za dzień,
 • posiłki: dwudaniowy obiad z bufetu 180 zł, trzydaniowa kolacja z bufetu 230 zł, przerwa kawowa 70 zł, zimne napoje w sali balowej 45 zł (wszystkie ceny za osobę za dzień),
 • pozostałe wymienione wyżej usługi nie wymagają dodatkowych opłat.

Ceny pokoi według aktualnego cennika (prosimy o kontakt, aby uzyskać cennik). W przypadku rezerwacji wszystkich pokoi do dwuosobowego użytku (apartamenty – jednoosobowy użytek), udzielamy rabatu 30% na cenie noclegów.

pexels-werner-pfennig-6949978

Spotkania Zarządów, Rad Nadzorczych itp.

Na spotkania zarządów i rad nadzorczych, rozmowy z potencjalnymi klientami i inwestorami, a także inne podobne spotkania oferujemy:

 • wyłączny wynajem dwóch kondygnacji pałacu i ogrodu w godzinach 8.00–23.00,
 • obiad, dwie przerwy kawowe, kolację,
 • sprzęt do prezentacji, jeśli potrzebny.

Na każde spotkanie tego typu nasz szef kuchni przygotuje wyjątkowe menu dostosowane do Państwa oczekiwań i budżetu. Obiad i kolacja są podawane przez kelnera do stołu, zaś śniadania i przerwy kawowe serwujemy w formie bufetu. Nasza lista win zawiera interesujący wybór stylów i roczników, ale staramy się zapewnić konkretne wina wskazane przez klienta.

Standardowe opłaty netto (za osobę za dzień) są następujące: 2300 zł dla grupy 2-5 osób, 1300 zł dla grupy 5-10 osób, 1000 zł dla grupy 10-15 osób. Jednakże, po otrzymaniu zapytania, przygotowujemy i przesyłamy kalkulację ceny, która uwzględnia wybrane menu, napoje, wyposażenie itp.

Usługi można zamówić oddzielnie, a wówczas ceny netto są następujące:

 • sala do spotkań i wyłączny najem obiektu: 3600 zł za dzień,
 • posiłki: trzydaniowy obiad podawany do stołu 250 zł, czterodaniowa kolacja podawana do stołu 350 zł, przerwa kawowa 70 zł, zimne napoje w sali spotkań 45 zł (wszystkie ceny za osobę za dzień).

Ceny pokoi według aktualnego cennika (prosimy o kontakt, aby uzyskać cennik).

ceny-img

Uroczysta kolacja

Jeśli chcesz uhonorować swoich najważniejszych klientów lub partnerów biznesowych prywatną kolacją (ang. private dining) dla kilku lub kilkunastu osób, zarezerwujemy cały obiekt do Twojego prywatnego użytku, a nasz szef kuchni przygotuje wyjątkowe menu dostosowane do Twoich oczekiwań i budżetu. Jeśli planujesz uroczystą kolację dla większej liczby gości (ang. gala dinner), aby uczcić rocznicę istnienia lub szczególne osiągnięcie firmy, możesz wybrać potrawy z naszego bogatego menu bądź skorzystać z rad  naszego szefa kuchni, który przygotuje propozycje stosownie do Twoich wskazówek.

Sala balowa jest idealnym miejscem na uroczyste kolacje firmowe z różnych okazji – przy stołach w układzie bankietowym może w niej zasiąść do 60 osób. To imponujące pomieszczenie wyposażone jest w zabytkowe meble w stylu Ludwika XVI. Z kolei sąsiadujący salonik wspaniale sprawdzi się na prywatną kolację (dla maks. 14 gości). Na ścianach wiszą w nim XIX-wieczne portrety szlacheckie. Przed uroczystą kolacją w sali balowej lub prywatną kolacją w saloniku zapraszamy gości na koktajle do luksusowo urządzonych saloników na parterze pałacu.

Standardowe ceny netto prywatnej kolacji (private dining) są następujące: 1.400 zł za osobę dla grup 2-10 osób, 600 zł za osobę dla grup 10-20 osób. Ceny te obejmują wyłączny wynajem obiektu i ekskluzywną kolację. Standardowe ceny netto uroczystej kolacji dla większej liczby gości (gala dinner) są następujące za osobę: 500 zł dla grup 20-30 osób,  450 zł dla grup 30-40 osób. 400 zł dla grup 40-60 osób. W podanych cenach nie są zawarte noclegi dla gości i organizatorów. Ceny pokoi oferujemy według aktualnego cennika. Po otrzymaniu zapytania, przygotowujemy i przesyłamy kalkulację ceny, która uwzględnia liczbę gości, wybrane menu i napoje.