celebration-manowce_1920

PRYWATNE PRZYJĘCIA

Manowce to idealne miejsce na prywatne uroczystości. Czy to rocznica ślubu, czy po prostu spotkanie rodzinne – nasz zespół uczyni wszystko, co tylko możliwe, aby przygotowania i sama uroczystość przebiegły sprawnie już od momentu złożenia zamówienia. Dania dostosowujemy do okazji i gustów gości. Oto przykłady uroczystości, które obsługujemy:

• przyjęcia urodzinowe
• rocznice ślubu
• odnowienie przysięgi małżeńskiej
• spotkania rodzinne
• przyjęcia zaręczynowe
• chrzciny

wedding-manowce-04

Organizujemy przyjęcia dla 30–50 gości we wnętrzach pałacu lub dla 50–100 gości w hali namiotowej w ogrodzie przy zalewie. W czasie uroczystości zapewniamy gościom pełną prywatność oraz korzystanie na wyłączność z terenu wokół pałacu, a także – w przypadku przyjęć we wnętrzach pałacu - z parteru pałacu. Udostępniamy obiekt na przyjęcia od południa do godz. 20.00. Co do zasady nie oferujemy zakwaterowania dla gości takich uroczystości.

celebration-manowce_03_new-new

Cena przyjęcia zależy od miesiąca i dnia tygodnia. Średnia cena uroczystości wewnątrz pałacu wynosi 175 euro od osoby, a na zewnątrz – 135 euro od osoby, nie licząc alkoholi (ta druga nie zawiera ceny wynajęcia, montażu i wyposażenia hali namiotowej). Zamówienie musi mieć minimalną łączną wartość. Z chęcią przygotujemy ofertę, gdy poznamy planowaną datę przyjęcia oraz liczbę gości.

Nasz specjalista ds. przyjęć z przyjemnością odpowie na Wasze pytania zadane e-mailowo, telefonicznie lub osobiście podczas spotkania w Manowcach. Wizyty są możliwe w dni robocze po uprzednim uzgodnieniu terminu.