celebration-manowce_1920

Organizacja przyjęć w Pałacu Manowce

Manowce to idealne miejsce na prywatne uroczystości. Czy to rocznica ślubu, czy po prostu spotkanie rodzinne – nasz zespół uczyni wszystko, co tylko możliwe, aby przygotowania i sama uroczystość przebiegły sprawnie już od momentu złożenia zamówienia. Dania dostosowujemy do okazji i gustów gości. Przygotowuje je jeden z czołowych polskich szefów kuchni. Oto przykłady uroczystości, które obsługujemy:

przyjęcia urodzinowe,
rocznice ślubu,
odnowienie przysięgi małżeńskiej,
spotkania rodzinne,
przyjęcia zaręczynowe,
chrzciny.

wedding-manowce-04

Imprezy w Pałacu Manowce nawet do 100 gości

Organizujemy przyjęcia dla grup do 60 gości we wnętrzach pałacu lub do 100 gości w hali namiotowej w ogrodzie przy zalewie. W czasie uroczystości zapewniamy gościom pełną prywatność oraz korzystanie na wyłączność z terenu wokół pałacu, a także – w przypadku przyjęć we wnętrzach pałacu – z parteru pałacu. Udostępniamy obiekt na przyjęcia dziesięciogodzinne lub pięciogodzinne. Jeśli przyjęcie ma kończyć się po godz. 22:00, konieczna jest rezerwacja pokoi dla organizatorów przyjęcia i wszystkich gości. Jeśli przyjęcie ma skończyć się wcześniej, organizatorzy przyjęcia i goście rezerwują tyle pokoi ile chcą.

celebration-manowce_03_new-new

Możliwość personalizacji dodatkowych usług

Dla każdego typu uroczystości oferujemy standardowy pakiet usług i wyposażenia. Każda impreza odbywa się u nas na zasadzie wyłączności, tzn. nie ma wtedy innych gości. Standardowy pakiet obejmuje takie wyposażenie będące własnością Pałacu Manowce jak krzesła, stoły, obrusy, zastawę, sztućce i halę namiotową. Jeśli organizatorzy wybierają inne wyposażenie, jego wynajem może pociągnąć za sobą dodatkowe koszty.

Organizatorzy przyjęcia będą potrzebować więcej usług niż zawarte w pakiecie standardowym, np. dekoracje kwiatowe, zespół muzyczny czy DJ. Możemy przesłać wykaz niektórych dodatkowych usług, które możemy zamówić. Organizatorzy przyjęcia mogą wybrać je a la carte, a my podamy ceny wybranych usług. Nasz koordynator zna i może polecić najlepszych lokalnych wykonawców.

Zapraszamy do pobrania naszej Broszury przyjęciowej.