Jewelry diamond rings and earrings in box

PREZENTACJA PRODUKTÓW I SZKOLENIA PRODUKTOWE

Choć internet stał się głównym nośnikiem marketingu, niektóre produkty i usługi lepiej prezentować w rzeczywistości. Najlepszym przykładem są samochody albo markowe ubrania. Niektóre wymagają nie tyle pokazania, co omówienia (np. leki) lub demonstracji sposobu użycia lub skuteczności (np. kosmetyki). Niezbędna jest wówczas prezentacja nowego produktu. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się pokazy na żywo.

Dzięki malowniczemu położeniu nad samym brzegiem zalewu, pięknemu ogrodowi, eleganckiej architekturze i wspaniałym wnętrzom, Pałac Manowce jest idealnym miejscem na prezentacje produktów. Samochody czy motocykle mogą być prezentowane na zewnątrz, zaś we wnętrzach świetnie sprawdzają się prezentacje mody, biżuterii, zegarków, galanterii, ekskluzywnych artykułów wyposażenia wnętrz, czy wystawy sztuki.

Na prezentacje produktów wynajmujemy cały obiekt na wyłączność. Zapewniamy także potrawy, napoje i obsługę, a na życzenie także noclegi. Więcej szczegółów tu:

Pełny opis obiektu i oferty znaleźć można w naszej Broszurze dla firm. Zapraszamy także do lektury naszego poradnika dla organizatorów imprez firmowych.

depositphotos_111223460-stock-photo-gorgeous-sexy-woman-at-luxurious

Rodzaje prezentacji produktowych

Wielu miłośników samochodów nie może doczekać się premier nowych modeli, szczególnie gdy data premiery jest okryta tajemnicą. Zapraszamy producentów i dealerów aut do prezentacji nowych modeli, bo premiery samochodowe i wystawa samochodów zawsze przyciągają wielu zainteresowanych. Na takie wystawy Szczecin jest dobrym miejscem, ale – z uwagi na swoje malownicze położenie – Pałac Manowce jest zdecydowanie lepszym. Zawsze znajdziemy w ogrodach takie miejsce, aby ekspozycja produktu była optymalna. Oczywiście, pokazy samochodowe nie muszą dotyczyć tylko najnowszych modeli. Zapewniamy hostessy na eventy motoryzacyjne. Każda organizatorka wystawy może liczyć na naszą pomoc w przygotowaniu wydarzenia.

Pałac Manowce świetnie nadaje się na kameralne pokazy mody, szczególnie premiery nowych kolekcji haute couture, a także na pokaz bielizny. W takim obiekcie jak Manowce, pokaz mody jest nie tylko wydarzeniem biznesowym, ale i towarzyskim. Niektóre modele odzieży można potem kupić z ekspozycji.

Gdy celem firmy jest wprowadzenie nowego produktu na rynek, prezentacja produktu jest jednym z pierwszych zadań. Często, aby zademonstrować jakość produktu, prezentacja jest niezbędna. Wiedzą o tym choćby producenci leków, którzy dla aptekarzy i lekarzy organizują szkolenia farmaceutyczne, na których omawia się i dyskutuje o nowych lekach. Takie szkolenia farmaceutów często łącza się z bankietem lub cocktail party (w formule bar and cocktail) i zakwaterowaniem części gości.

depositphotos_115518844-stock-photo-cheerful-smiling-colleagues-drinking-coffee