accomodation-manowce_1920

Luksusowe pokoje i apartamenty nad morzem

Zarówno apartamenty dla nowożeńców i gości VIP, jak i pozostałe pokoje gościnne mają wyjątkowy wystrój i zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować luksusowy pobyt. Goście mają do dyspozycji 3 luksusowe apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych –łącznie zapewniamy zatem nocleg dla 33 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami w niektórych pokojach – dla 42 osób. Każdy pokój ma własną łazienkę i duży telewizor, a w całym obiekcie działa sieć Wi-Fi.

accomodation-manowce-02

Główny apartament

Oferujemy ten apartament nowożeńcom i najbardziej prominentnym uczestnikom spotkań firmowych. Wnętrza są pięknie i wygodnie urządzone, sypialnia i salon dają poczucie przestrzeni i przepychu – znajdują się w nich zabytkowe toaletki, współczesne sofy oraz łóżko w rozmiarze Super King. Z prywatnego tarasu można podziwiać piękny widok na ogród. Apartament wyposażony jest we wszystkie wygody, w tym obszerną łazienkę, duży telewizor, ekspres do kawy i herbaty oraz bezpłatną sieć Wi-Fi.

accomodation-manowce-03

Pokoje w pałacu

Klimatyczne pokoje dwuosobowe położone na poddaszu pałacu oferują wszystkie współczesne wygody, ale nie brak w nich również zabytkowych akcentów, np. starych szaf. Łóżko o wymiarze Super King można podzielić na dwa niezależne łóżka, aby pomieszczenie mogło służyć dwóm osobom z tej samej firmy. Pokoje mają różne kształty i wymiary, ale wszystkie gwarantują komfort i niezbędne wyposażenie, w tym łazienkę, duży telewizor i bezpłatną sieć Wi-Fi.

accomodation-manowce-04

Pokoje w oficynie

Na pierwszym piętrze historycznej oficyny sąsiadującej z pałacem znajduje się 7 dwuosobowych pokoi z łóżkami o wymiarze Super King, które można podzielić na dwa niezależne łóżka, aby pomieszczenie mogło służyć dwóm osobom z tej samej firmy. Ponieważ w części tego budynku była kiedyś stajnia, zachowaliśmy rustykalny charakter wnętrz. Wszystkie pokoje gwarantują niezbędne wyposażenie, w tym łazienkę, duży telewizor i bezpłatną sieć Wi-Fi. Z niektórych pokoi rozciąga się wspaniały widok na zalew – oddalony zaledwie o 50 metrów.