masaz-podstrona-main-img

MASAŻ I RYTUAŁY

Zapraszamy gości Pałacu Manowce do korzystania z zabiegów masażu i rytuałów pielęgnacyjnych, a także z kosmetyki rzęs i paznokci, wykonywanych przez Agnieszkę Kazaniecką. Agnieszka to dyplomowana masażystka i dietetyk. Studiowała technologię żywności i żywienie człowieka. Była siatkarką w pierwszoligowych klubach.

Poniżej opisujemy rodzaje masażu, z których można skorzystać w Pałacu Manowce. Są to przede wszystkim masaże relaksacyjne. Uprzedzając pytania zainteresowanych klientek, podajemy, że nie wykonujemy dwóch popularnych masaży (masaż tajski, masaż balijski), a także masażu shiatsu. Mamy nie stół do masażu, lecz najwyższej jakości łóżko do masażu, podgrzewane, wygodne i estetyczne.

Ważna informacja dla klientek ze Szczecina i okolic. W Pałacu Manowce można połączyć wypoczynek i masaż. Szczecin ma interesującą ofertę salonów mających w ofercie różne masaże. Szczecin nie zapewni jednak tego, co mają Manowce: położenie nad samą wodą, wśród rozległych lasów, eleganckie wnętrza pałacu i komfortowe pokoje gościnne. Masaż jest tylko częścią ekskluzywnego wypoczynku. W opisanym niżej zakresie, Agnieszka działa także jako kosmetyczka. Szczecin nie ma salonu kosmetycznego w pałacu! Zapraszamy do Manowców.

Masaże

1. Masaż relaksacyjny całego ciała ciepłymi olejkami
Autorski masaż ajurwedyjski wykonywany technikami relaksacyjnymi. Wykorzystuje ciepłe olejki do masażu o ajurwedyjskich zapachach. Obejmuje on wszystkie okolice ciała (z wyłączeniem stref intymnych). Podczas masażu w tle słyszymy muzykę sprzyjającą relaksowi.
Cena: 30 minut – 160 zł, 60 minut – 280 zł, 90 minut – 340 zł

2. Masaż leczniczy wybranej okolicy ciała np. masaż pleców (w tym masaż kręgosłupa), masaż głowy, masaż twarzy, masaż nóg, masaż stóp
Masaż klasyczny z elementami terapeutycznymi, na który składa się masaż powięziowy i masaż tkanek głębokich. Wykonywany na naturalnych ciepłych olejach z zastosowaniem przyrządów fizjoterapeutycznych. Zmniejsza napięcie mięśniowe i redukuje stres. W obrębie twarzy zmniejsza bruksizm.
Cena: 30 minut – 160 zł, 60 minut – 280 zł

3. Japoński masaż twarzy Kobido
Masaż Kobido poprawia napięcie skóry twarzy, jak również zmniejsza widoczność zmarszczek. Polega na masażu tkanek głębokich, technikach relaksacyjnych i liftingujących. To także masaż limfatyczny, odprowadzający limfę do węzłów chłonnych zmniejszając opuchliznę twarzy. Niweluje napięciowe bóle głowy, bóle migrenowe, szumy uszne, a także pomaga w walce z bruksizmem. Masaże Kobido nazywane są „liftingiem bez skalpela”. Podczas masażu mogą być używane elementy takie jak bański chińskie do masażu twarzy, kamienie Gua Sha jak również taśmy na kinesiotaping twarzy. Wiele klientek wybiera masaż Gua Sha.
Cena: 75 minut – 380 zł

4. Hawajski masaż Lomi Lomi
Idea masażu Lomi Lomi, wywodzącego się z Hawajów, opiera się na połączeniu duszy z ciałem. Wprowadza on w stan głębokiej relaksacji i jest wykonywany z intencją osoby masowanej. W tle słychać muzykę relaksacyjną, zapachem otula zaś Palo Santo. Masaż Lomi Lomi Nui wykonywany jest na gorących naturalnych olejach.
Cena: 60 minut – 420 zł

5. Peeling całego ciała i masaż relaksacyjny
Polega na zrobieniu peelingu całego ciała, a następnie wykonaniu masażu relaksacyjnego całego ciała gorącym aromatycznym olejem.
Cena: 90 minut – 420 zł

6. Masaż gorącymi kamieniami
To masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi, masaż orientalny, odprężający. Polega na rozluźnieniu powięzi, dzięki czemu usprawniamy przepływ energii, poprawia się nastrój, zmniejsza się napięcie nerwowe i mięśniowe. Wykorzystywany jest ciepły olejek do masażu o przyjemnym zapachu.
Cena: 60 minut – 300 zł

Rytuały

1. Rytuał Królewski:
Peeling ciała 20min., masaż ciała 60 min., masaż twarzy i głowy 30 min.
Cena: 70 minut – 500 zł

2. Rytuał Wyszczuplający:
Peeling ciała 30 min + masaż antycellulitowy (masaż bańką chińską) 60 min.
Cena: 90 minut – 380 zł

3. Rytuał Szczęścia:
Peeling ciała + maska odżywcza na ciało + masaż liftingujący twarzy
Cena: 70 minut – 320 zł

Kosmetyka

1. Lifting rzęs InLei
Lifting rzęs podkręca oraz delikatnie pogrubia naturalne rzęsy, których objętość wzrasta nawet o 24%. Rzęsy stają się ciemniejsze za sprawą użytej farbki. Efekt utrzymuje się do 2 miesięcy. Jest to alternatywa dla przedłużania rzęs sztucznych. InLei to włoska marka ciesząca się powodzeniem na rynku, oferująca produkty kosmetyczne do pielęgnacji rzęs.
Cena: 60 minut – 260 zł

2. Japoński manicure
To metoda regeneracji paznokci polegająca na wmasowaniu w płytkę odpowiedniej pasty, a następnie na wypolerowaniu powierzchni paznokcia pudrem, który utrzymuje się przez około 2 tygodnie. Składniki naturalne, które wchodzą w skład past to witaminy A i E, keratyna, krzemionka. Zabieg ma za zadanie odżywić, wzmocnić płytkę paznokcia oraz stymulować jej wzrost.
Cena: 60 minut – 200 zł

 

pexels-anna-tarazevich-6560289

Zapraszamy do pobrania naszej Broszury wakacyjnej.

Już dziś zarezerwuj wakacje!