depositphotos_195979850-stock-photo-selective-focus-smiling-businesswoman-colleagues

SALE NA IMPREZY FIRMOWE

Gdy chodzi o sale szkoleniowe do wynajęcia, Szczecin ma dobrą ofertę. Jeśli szukasz miejsca, które oferuje sale konferencyjne, Zachodniopomorskie, czyli cały region, daje jeszcze większe możliwości. Jedną z nich jest Pałac Manowce. Niektórzy klienci wolą hotele z salami konferencyjnymi. Choć Pałac Manowce to nie hotel, sale konferencyjne w naszym obiekcie niczym im nie ustępują. A do tego nasz pałac jest malowniczo położony nad samym brzegiem zalewu. Najlepszy wybór dla tych, którzy wolą sale konferencyjne nad jeziorem.

Na imprezy firmowe udostępniamy nie tylko sale konferencyjne, ale dwie kondygnacje pałacu do wyłącznego użytku. Na reprezentacyjnym wysokim parterze do dyspozycji gości oddajemy salę balową i trzy inne luksusowo wyposażone sale, z których każda może służyć jako sala na spotkania. Z głównego salonu można wyjść na taras i podziwiać widok na zatokę, w tym zjawiskowy zachód słońca nad wodą. Na niskim parterze pałacu znajduje się nowoczesna sala konferencyjna – razem z jadalnią, dwiema salami klubowymi i pięcioma toaletami stanowi ona kompletną przestrzeń dla mniejszych grup. Niektóre obiekty stosują kreatywne nazwy sal konferencyjnych, a my nazywamy je po prostu „salą szkoleniową” i „salą balową”. Układy sal konferencyjnych (stoły, krzesła) dostosowujemy do potrzeb klientów.

Pałac Manowce oferuje sale biznesowe na:

Strona Meetings - foto 1

Sala szkoleniowa

Do szkoleń pracowniczych w Manowcach służy klimatyzowana, nowoczesna sala konferencyjna mieszcząca do 30 osób. Ustawienie sali konferencyjnej jest w formie podkowy. Ta sala na szkolenia wyposażona jest w monitor interaktywny Samsung Flip Pro 75" i zestaw do wideokonferencji Logitech MeetUp, a także w projektor Optoma i ekran. Krzesła do sali konferencyjnej powinny być lekkie i wygodne i właśnie takie są w Manowcach.

Strona Meetings - foto 2

Sala balowa

Sala balowa wyposażona jest w zabytkowe meble w stylu Ludwika XVI. Gdy służy jako sala konferencyjna, wymiary 9,6m x 8,8m pozwalają na posadzenie 80 osób w układzie teatralnym, który stosujemy przy dużych szkoleniach i konferencjach. W razie potrzeby wstawiamy stoły do sali konferencyjnej i dostosowujemy ustawienie krzeseł w sali konferencyjnej. Gdy sala balowa wykorzystywana jest na szkolenia i konferencje, wprowadzamy interaktywny monitor do sali konferencyjnej Samsung Flip Pro 85". Przy większej liczbie osób niezbędny jest także system nagłośnienia sali konferencyjnej. Gdy wstawimy jeden duży stół, sala konferencyjna może być miejscem na spotkanie kierownictwa firmy. Sala balowa jest wykorzystywana także na przyjęcia firmowe. Wówczas wstawiamy do niej odpowiednią liczbę okrągłych stołów. Gdy wykorzystujemy ją na prezentacje produktów, z zasady stawiamy w niej tylko stoliki koktajlowe.

Strona Meetings - foto 3

Salon i saloniki

Na spotkania biznesowe, w tym na posiedzenia rad nadzorczych i zarządów oraz na rozmowy z kontrahentami polecamy jeden z dwóch saloników, z których każdy może służyć jako sala spotkań dla 14 osób. Reprezentacyjny salon od strony zalewu wykorzystywany jest na drinki przed rozpoczęciem uroczystej kolacji w sali balowej. W zimie, na życzenie klientów, rozpalamy tam ogień w pięknym dwustuletnim piecu kaflowym. Oryginalne meble w stylu biedermeier dodają salonowi i salonikom uroku.

Ogród

Dzięki malowniczemu położeniu nad samym brzegiem zalewu, pięknemu ogrodowi, eleganckiej architekturze i wspaniałym wnętrzom, Pałac Manowce jest idealnym miejscem na prezentacje produktów. Samochody, motocykle a nawet helikoptery mogą być prezentowane na zewnątrz, najlepiej między pałacem a zalewem.