Teacher giving economics class, using whiteboard

Firmy szkoleniowe

Zapraszamy firmy, które świadczą usługi szkoleniowe, do organizacji szkoleń w Pałacu Manowce. Nasz obiekt idealnie nadaje się na centrum szkolenia. Udostępniamy obiekt na zasadzie wyłączności. Dysponujemy dwiema salami szkoleniowymi, z których większa może pomieścić do 80 osób. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, w tym w monitory interaktywne. Jeśli szkolenie jest dwudniowe lub kilkudniowe, oferujemy noclegi dla maksymalnie 42 osób, a optymalnie dla kilkunastu osób. Sale i pokoje gościnne są urządzone na najwyższym poziomie. Z pałacu można wyjść do ogrodu i podziwiać widok na zalew. Ponieważ obiekt położony jest na odludziu, gwarantujemy ciszę i spokój, co jest niezbędne do skutecznego szkolenia.

Szczegółowe informacje i ofertę można znaleźć tu:

Pełny opis obiektu i oferty znaleźć można w naszej Broszurze dla firm. Zapraszamy także do lektury naszego poradnika dla organizatorów imprez firmowych.

pexels-cottonbro-7013231

Jakie szkolenia i dla kogo

Pałac Manowce najczęściej wykorzystywany jest przez firmy szkoleniowe na ciekawe kursy i szkolenia biznesowe dla firm, w tym na szkolenia dla menedżerów i szkolenia dla właścicieli firm. Takie szkolenie otwarte podnosi kluczowe kompetencje menedżera albo specjalisty zatrudnionego w firmie, która wysyła go na szkolenie i płaci za nie. Firmy szkoleniowe wydają uczestnikom certyfikat ukończenia szkolenia. Przykładowe szkolenia, które odbyły się Manowcach to szkolenia dla menedżera, szkolenia SEO, szkolenia RODO, czy szkolenie BHP dla pracodawców.

Chętnie gościmy w Manowcach także kursy szkolenia, których klientami i uczestnikami są osoby indywidualne. Są to np.

  • szkolenia zawodowe, m.in. szkolenia księgowe, czy szkolenia kosmetyczne,
  • szkolenia z kompetencji miękkich, m.in. szkolenia psychologiczne czy warsztaty rozwoju osobistego,
  • szkolenia hobbystyczne, np. warsztaty dla kobiet w tym warsztaty dietetyczne i warsztaty makijażu, bądź warsztaty fotograficzne.

Przykładem warsztatów hobbystycznych jest Manowce Beauty Camp, który czasami odbywa się w Pałacu Manowce.

Close up portrait of smart team analytic analyzing strategy for startup project in the bright office

Bootcamp jest jednym z rodzajów szkolenia, który zyskuje ostatnio ogromną popularność, ale nadal wiele osób pyta: bootcamp co to jest? To intensywny kurs, dzięki któremu w krótkim czasie można zdobyć wiedzę potrzebną do rozpoczęcia pracy, najczęściej jako programista. Bootcamp programistyczny to może być np. bootcamp for mac, bootcamp for python, bootcamp java czy bootcamp apple.

Choć coaching z zasady dotyczy osób indywidualnych, istnieje także coaching biznesowy (business coaching) skierowany do grup, np. menedżerów (executive coaching) lub właścicieli małych firm (small business coaching). Zapraszamy osoby i firmy, które oferują coaching grupowy, aby poprowadziły swoje zajęcia w Pałacu Manowce.