Szczecin Business Ladies

Pałac Manowce gościł Szczecin Business Ladies, czyli spotkanie przedsiębiorczych kobiet z Pomorza Zachodniego. Klub tworzą kobiety ze świata biznesu, sportu, kultury i nauki. Na spotkaniach panie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Zapraszają ciekawych gości, którzy wnoszą do Szczecin Business Ladies powiew świeżego i innego spojrzenia na nurtujące je tematy. Klub ma charakter nieformalny, a znalezienie się w gronie Szczecin Business Ladies wymaga otrzymania zaproszenia od organizatora. Aktualnie klub liczy blisko 30 członkiń.

Pomysłodawczynią klubu jest Katarzyna Opiekulska, Dyrektor Zarządzająca firmy rekrutacyjno-szkoleniowej LSJ HR Group. Jest inicjatorką największej na Pomorzu Zachodnim konferencji dotyczącej kapitału ludzkiego, czyli #HRSzczecin. W 2019 roku została laureatką plebiscytu Magnolie Biznesu w kategorii "Ikona Biznesu", a 2020 roku na Gali Perły Biznesu została wyróżniona w kategorii Osobowość Biznesu 2020

Na spotkaniu w Manowcach, Szczecin Business Ladies nadrabiały zaległości w spotkaniach spowodowane pandemią. Uczestniczki miały okazję zapoznać się z historią naszego niezwykłego miejsca, podziwiać neoklasycystyczne wnętrza bogate w antyki, kosztować smacznej kuchni i podziwiać niesamowite widoki na Zalew Szczeciński.