Pałac Manowce w Condé Nast Johansens

Pałac Manowce został niedawno zaliczony przez Condé Nast Johansens do najbardziej prestiżowych niezależnych luksusowych hoteli i obiektów na świecie. To pierwsza nieruchomość położona w Polsce, która została zakwalifikowana do tej grupy. Na ekspertach ogromne wrażenie zrobiło malownicze położenie Manowców, a także luksusowe wnętrza, wypełnione antycznymi meblami.

Manowce leżą nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, otoczone rozległą puszczą, z dala od najbliższej wsi. Manowce to w tej części Europy jedno z niewielu pięciogwiazdkowych miejsc, które można wynająć na wakacyjny wypoczynek tylko dla siebie oraz swoich przyjaciół i rodziny. Obiekt zapewnia grupie osobistego asystenta, który jest obecny na miejscu w ciągu dnia. Historia Manowców to gotowy scenariusz filmowy – ze starym doktorem, który zbudował ten pałac, Trzecią Rzeszą i Armią Czerwoną.

Condé Nast Johansens jest bardzo cenionym źródłem informacji dla osób szukających luksusowych miejsc na wakacje i imprezy. Ich selekcji dokonują eksperci, wybierając spośród najlepszych obiektów na całym świecie – tylko nieliczne zostają zakwalifikowane do kolekcji. Condé Nast jest globalnym koncernem medialnym, wydającym tak znane tytuły jak „Vogue”, „GQ”, „Glamour”, „Vanity Fair”, „Tatler”, „Wired” i wiele innych. „Vogue” i „Glamour” mają polskie edycje.