Najpiękniejsze na świecie miejsca na wesele

Condé Nast Johansens opublikował listę 14 najpiękniejszych luksusowych lokalizacji weselnych na świecie. Znalazł się na niej Castello del Monsignore w Toskanii, Ca’ Sagredo Hotel w Wenecji, Château de Fonscolombe w Prowansji czy Cliveden House w Anglii. Wśród nich jeden najbardziej niepowtarzalny i nam najbliższy: Manowce Palace.

Wszystkie obiekty, które znalazły się na liście, zostały sprawdzone, zatwierdzone i zaproszone przez ekspertów Condé Nast Johansen, aby upewnić się, że spełniają ich rygorystyczne standardy. Na liście znalazły się różnorodne obiekty, w tym zabytkowe pałace, butikowe hotele, czy luksusowe ośrodki nadmorskie. Poza najwyższą jakością wnętrz, malowniczym położeniem czy wspaniałą kuchnią, oferują także najwyższy poziom obsługi od chwili zapytania o termin do chwili wyjazdu.

Condé Nast Johansens jest bardzo cenionym źródłem informacji dla osób szukających luksusowych miejsc na wakacje i imprezy. Ich selekcji dokonują eksperci, wybierając spośród najlepszych obiektów na całym świecie – tylko nieliczne zostają zakwalifikowane do kolekcji. Condé Nast jest globalnym koncernem medialnym, wydającym tak znane tytuły jak „Vogue”, „GQ”, „Glamour”, „Vanity Fair”, „Tatler”, „Wired” i wiele innych. „Vogue” i „Glamour” mają polskie edycje.