III Edycja Manowce Beauty Camp

W ubiegły weekend zakończyliśmy III edycję Manowce Beauty Camp, warsztaty profesjonalnego makijażu prowadzone przez Agnieszkę Szeremetę połączone z innymi atrakcjami. Agnieszka to znana wizażystka, stylistka, właścicielka szkoły makijażu. Na swoim koncie ma szereg szkoleń z zakresu makijażu i stylizacji. Pracowała przy takich projektach jak „The Voice of Poland”, „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Naszym gościem specjalnym tej edycji był Conrado Moreno, konferansjer, aktor i prezenter telewizyjny oraz osobowość medialna. Popularność zyskał dzięki występom w programie TVP2 Europa da się lubić. Autor radiowych audycji "Życie jak w Madrycie" oraz "Przychodnia" i książki „Mój Madryt”.

Uczestniczki miały okazję zadbać o swój wizerunek, ciało, serce i duszę. Wysłuchały kilku interesujących wykładów, morsowały, ćwiczyły jogę, przeszły kurs makijażu i poddały się zabiegom pielęgnacyjnym prowadzonym przez L.A. BEAUTY. Doznania kulinarne zapewniło Bataty Studio Kulinarne. Niezapomniane warsztaty obejmujące tematykę szczęścia, psychologię emocji i mechanizmy neurobiologiczne ich powstawania poprowadziła Dorota Kościukiewicz-Markowska.

Poniżej znajdziecie podsumowanie video stworzone przez Scarlet Studio. Dziękujemy wszystkim pozostałym osobom zaangażowanym w ten projekt, które włożyły w to swoje serce i wykorzystały swoją wiedzę.

youtube-video-thumbnail