Moc Afrodyty – obudź w sobie Boginię!
Warsztaty Tamary Gonzalez Perea i Anny Wieruszewskiej

W dniach 6-12 września 2020 r. w Pałacu Manowce odbyły się warsztaty dla kobiet „Moc Afrodyty” organizowane i prowadzone przez Tamarę Gonzalez Perea i Annę Wieruszewską. Ich program obejmował:

 • warsztat „Obudź w sobie Boginię”
 • warsztat „Moc kobiecej seksualności” czyli w kobiecym kręgu bez tabu
 • warsztat z komunikacji damsko-męskiej, czyli „Jak rozmawiać żeby się dogadać?”
 • warsztat „Twój rytm mocy”, czyli o magii cyklu menstruacyjnego wg Czerwonej Szkoły
 • warsztat z aromaterapii – o tym jak korzystać z mocy naturalnych olejków zapachowych na co dzień, by wzmacniać swoje zdrowie i intencje
 • ceremonię kakao i wieczór uwalniania emocji w tańcu
 • ceremonię aktywująca świadomość serca i wzorcowy stan miłości
 • ceremonię ślubu z Boginią w nas, czyli zaślubiny ze swoją mocą
 • codzienną praca z kartami bogiń, kartami anielskimi i zwierząt mocy, a także sesje indywidualne
 • poranne praktyki oddechowe wg metody Wima Hofa
 • jogę rozciągającą, joga nidra, medytacje

Warsztaty przeznaczone były dla kobiet w każdym wieku i na każdym etapie życia. Odbyły się w kameralnej grupie. Każda uczestniczka miała szansę i czas na swoje indywidualne procesy i na pełną uwagę ze strony trenerek. Więcej informacji o warsztatach można znaleźć na stronie https://mocafrodyty.pl/.

Tamara Gonzales Perea po prawie 10 latach pracy z kobietami w zakresie mody oraz pracy w telewizji, w 2020 roku zdecydowałam się na życiową zmianę o 180 stopni i przekształciłam bloga „Macademian Girl” w stronę TamaraGonzalezPerea.com – w całości poświęconą artykułom z zakresu rozwoju osobistego, pracy nad świadomością i ciałem, rozwoju komunikacji interpersonalnej.

Od lat moje relacje z czytelniczkami i klientkami, daleko wykraczały poza poszukiwania stylu, a raczej stanowiły doskonały pretekst do budzenia kobiecości, budowania pewności siebie, a także otwierania serca na łagodność względem siebie samej. Studia z zakresu psychologii oraz poznanie Ani, sprawiły że narodził się we mnie pomysł warsztatów prowadzonych przez nas – kobiety, z miłości do Was – sióstr, matek, kobiet mocy.

Anna Wieruszewska od 11 lat praktykuję jogę w różnych zakątkach świata, znajdując nieustannie w asanach, nauczycielach a także dzikiej przyrodzie starą mądrość, uniwersalną wiedzę i nową inspirację. Studia transpersonalne, spotkania z szamanami, medycyną roślin, kursy ciszy i wiele lat praktyki medytacji prowadzą mnie drogą poszerzania świadomości i większego zrozumienia życia.

I tak naturalnie zaczęłam dzielić się tym, co już wiem, co działa i co przetestowałam na sobie z przyjaciółmi i z moimi klientami w życiu zawodowym. A oni nie tylko to doceniają, ale widzę jak dzięki temu zmieniają się, otwierają na swoją własną wewnętrzną mądrość i korzystają z nowych narzędzi. Nadszedł czas, by ten krąg poszerzyć i robię to z ogromną radością i wdzięcznością.