Manowce Beauty Camp
Agnieszka Szeremeta i przyjaciele

Pierwsza edycja Manowce Beauty Camp odbyła się 25-27 września 2020 r. w Pałacu Manowce. To był wspaniały weekend spędzony w kobiecym gronie, wypełniony różnymi aktywnościami. Program obejmował:

  • warsztaty profesjonalnego makijażu z makijażystką gwiazd, Agnieszką Szeremeta
  • rozmowę o tym jak ważne jest świadome odżywianie się i zdrowy tryb życia oraz lekcję poruszania się na szpilkach prowadzoną przez Anię Tarnowską
  • naukę holistycznego podejścia do zdrowia i urody
  • treningi bodyART prowadzone przez Olę Chudzyńską
  • wykład na temat zdrowego stylu życia, odżywiania i odpowiedniej suplementacji
  • spotkanie z lekarzem medycyny estetycznej Izabelą Wierzbicką, która opowie o alternatywnych zabiegach, połączone z możliwością konsultacji dla każdej uczestniczki Campu
  • inspirujące spotkanie z gościem specjalnym, Marzeną Rogalską
  • specjalną niespodziankę przygotowaną przez Salon Marella Szczecin
  • warsztaty live cooking poprowadzone przez finalistę programu MasterChef, Leszka Wodnickiego
  • prezentację n.t. naturalnych właściwości kamieni szlachetnych przedstawioną przez Ewę Kilian

Agnieszka Szeremeta to wizażystka, stylistka i właścicielka szkoły makijażu, w której osobiście prowadzi wykłady. Z wykształcenia i z zamiłowania kobieta od kreacji wizerunku drugiego człowieka. Na swoim koncie ma szereg szkoleń z zakresu makijażu i stylizacji. Pracowała przy takich projektach jak: „The Voice of Poland”, „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czy „Big Music Quiz”. Ostatnio można ją zobaczyć na planie programu SOS Mai Sablewskiej.

Ania Tarnowska od kilkunastu lat pracuje jako modelka. W 2007 zdobył tytuł Wicemiss Polonia, który otworzył jej drzwi do licznych podróży po świecie i wzięcia udziału w największych światowych konkursach piękności. Obecnie cały czas pracuje jako modelka, gra w reklamach oraz serialach. „Moja praca zawsze wymagała ode mnie bycia w dobrej formie, dlatego od wielu lat interesuje mnie wszystko co związane jest z dbaniem o swój wygląd i zdrowie. Wyznaje zasadę, że tak samo ważne jest dbanie o siebie od zewnątrz jak i od wewnątrz. Tylko takie całościowe działanie może przynieść prawdziwe i trwałe rezultaty. W 2005 roku zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy oraz chorobę Hashimoto, czego skutkiem był nagły przyrost wagi i złe samopoczucie. Dzięki zmianie stylu życia, moja waga wróciła do normy, a ja przestałam odczuwać skutki choroby. Zdrowy styl życia stał się moją wielką pasją, która chętnie dzielę się z innymi”.

Marzena Rogalska jest dziennikarką telewizyjną i radiową. Obecnie związana z TVP2 oraz Radiem Złote przeboje, gdzie prowadzi w każdą sobotę i niedzielę programy "Rodzinne Śniadanie" oraz "Między Słowami". Dawniej gospodyni talk-show "Miasto kobiet" w TVN Style oraz prowadząca teleturniej "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty" w telewizji Puls. Przez wiele lat współpracowała z RMF FM i Radiem Kolor. Swoją pracę kocha tak bardzo, że dziennikarkę grała nawet w filmach: "Zakochani" P. Wereśniaka, "Job" K. Niewolskiego oraz w serialu "Magda M" K. Langa. Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną: nagrała piosenkę "Supertwarz" z Mattem Kowalskym, występowała gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Jest autorką powieści „Wyprzedaż snów”, „Gra w kolory” i „Druga miłość”.

Ola Chudzyńska prowadzi treningi indywidualne oraz zajęcia grupowe od osiemnastu lat. Specjalizuje się w formach treningu z ciężarem własnego ciała takich jak: trening funkcjonalny, trening bodyART, trening mobilności, trening powięziowy, stretching i praca z oddechem. Na Manowce Beauty Camp Ola poprowadzi zajęcia nazwane Holistic Personal Training. Jest to trening, który postrzega człowieka jako integralną całość Ciała, Umysłu i Duszy (CUD). W czasie zajęć angażujesz swój umysł, koncentrując się na oddechu i wykonywanej pracy, obserwując reakcje swojego ciała. Trening wycisza myśli i emocje, co prowadzi do redukcji poziomu stresu.