Sesja branży ślubnej
w Pałacu Manowce

W Pałacu Manowce odbyła się niezwykła ślubna sesja fotograficzna i filmowa. Była niezwykła, bo obiektywy zostały skierowane nie na parę młodą, a na osoby, które stoją za organizacją imprez ślubnych, począwszy od fotografów, makijażystek, przez wedding planerów, po osoby zajmujące się cateringiem czy oświetleniem. Mimo, że obecnie nie można organizować wesel, ta sesja miała pokazać, że firmy i osoby związane z branżą ślubną działają, myślą pozytywnie i przygotowują się na sezon 2021/2022.

Ponieważ sesja odbyła się w grudniu, nie brak było elementów związanych z Bożym Narodzeniem. Było pięknie, smacznie i świątecznie! Wszystko zostało uwiecznione w postaci sesji zdjęciowej i filmu. Efekty można podziwiać na poniższych fotografiach i po kliknięciu na link podany na końcu tekstu.

Organizatorem sesji była konsultantka ślubna Joanna Kopij z Lily Wedding Planner, fotografowała Ola Gruszka, zaś medialnym partnerem był magazyn Prestiż. W sesji wzięły udział głównie osoby, z którymi Lily Wedding stale współpracuje. Scenografię w sali balowej do sesji glamour zbudowała Anna Szulc z firmy MOOI. Ponadto, uczestniczyli:

Agnieszka Szeremeta Make-Up Artist

DJ Jarek Kowalski - Konferansjer

Lumity

Event Bar

Prestige Films

Jego Wina Prosecco Van

Mlaski Obfite - pracownia cateringowa

Miłosna Beza

Martyna Goetz Make Up & Hair

APP Wypożyczalnia Dekoracji

Wypożyczalnia Brand

Relacja w magazynie Prestiż: