Pałac Manowce wybrany najlepszym miejscem na wesela w Europie

Pałac Manowce zdobył tytuł European Best Wedding Venue 2020, nadany przez European Best Destinations, największy europejski portal turystyczny. Pozostawił w tyle obiekty położone w tak modnych miejscach jak grecka wyspa Santorini, portugalskie wybrzeże Algarve czy sama Wenecja.

Niedawno otwarty Pałac Manowce znalazł uznanie przede wszystkim dlatego, że idealnie łączy malownicze położenie z ekskluzywnymi wnętrzami, a ponadto ma specjalną ofertę dla zagranicznych par młodych. Manowce to zabytkowa nieruchomość niedaleko Szczecina, leżąca nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, otoczona rozległą puszczą, z dala od najbliższej wsi. Zbudowany na samym początku XX wieku pałac został niedawno odrestaurowany w taki sposób, aby zachować wierność pierwotnej wizji okazałej wiejskiej posiadłości.

European Best Destinations to organizacja, której celem jest promocja kultury i turystyki w Europie. Co roku organizuje konkursy, m.in. na miasto najbardziej warte odwiedzenia, najlepszy kierunek podróży czy najbardziej romantyczne miejsce. Uzyskany tytuł nadaje nagrodzonym wielki prestiż. Wśród 20 najlepszych celów podróży wyróżnianych corocznie przez European Best Destinations znalazły się do tej pory 4 polskie miasta. Warto dodać, że strona internetowa https://www.europeanbestdestinations.com/ jest najczęściej odwiedzaną na świecie stroną poświęconą promocji turystyki.

„Jesteśmy naprawdę szczęśliwi z powodu uzyskania tytułu European Best Wedding Venue 2020, bo jest to nie tylko wyraz uznania dla samego obiektu, ale także docenienie niezwykłych walorów krajobrazowych naszego regionu” – powiedziała Joanna Sinkiewicz, menedżer sprzedaży w Pałacu Manowce. „Ponieważ Pałac Manowce organizuje nie tylko wesela, lecz również pobyty wakacyjne i spotkania firmowe, myślę, że dzięki temu wyróżnieniu przyciągniemy wielu gości z całego świata, którzy odkryją Polskę jako nowe, atrakcyjne miejsce na wypoczynek, wesele i imprezy firmowe” – dodała Joanna Sinkiewicz.