Największy niemiecki portal ślubny Hochzeitsportal24.de o Manowcach

Najbardziej popularny niemiecki portal ślubny Hochzeitsportal24.de opublikował artykuł, w którym prezentuje Pałac Manowce i zachęca niemieckie pary do zorganizowania u nas wesela. Namawia pary, aby rozważyły wesele poza miejscem ich zamieszkania. Przyjęcie weselne zamienia się wtedy w wydłużony weekend, które para spędza z najbliższymi, bawiąc się na wystawnym przyjęciu, ale także korzystając z mini wakacji, w tym z zabiegów spa, opalania na brzegu zalewu, czy grając w golfa na najbliższych polach.

Hochzeitsportal24.de pisze, że w Manowcach pary mogą wybierać spośród kilku pakietów weselnych, bądź stworzyć swój własny pakiet, który odpowiada ich oczekiwaniom. Każdy pakiet zawiera wszystkie podstawowe usługi niezbędne podczas wesel, zatem pary nie muszą się martwić, że czegoś zabraknie. Taka pakietowa oferta jest wygodna dla zagranicznych par, które najczęściej tylko raz odwiedzają obiekt przed weselem i nie znają lokalnych usługodawców, którzy przygotują ich uroczystość.

Portal Hochzeitsportal24.de został założony w 2005 roku. W 2009 roku został przejęty przez braci Raffaela i Marcela Schulza. Raffael jest szefem portalu. Pod względem liczby odwiedzin strony, Hochzeitsportal24.de jest numerem jeden wśród niemieckojęzycznych portali ślubnych.