Najlepsze miejsce na wesela w Europie

Pałac Manowce zdobył właśnie tytuł European Best Wedding Venue, nadany przez European Best Destinations, największą europejską organizację turystyczną. Pozostawił w tyle obiekty położone w tak modnych miejscach jak grecka wyspa Santorini, portugalskie wybrzeże Algarve czy sama Wenecja.

Pałac Manowce znalazł uznanie nie tylko za idealne połączenie malowniczego położenia z ekskluzywnymi wnętrzami, ale także za profesjonalnie przygotowaną ofertę dla par młodych, elastyczne podejście do każdego klienta oraz wysoką jakość realizacji usług.

European Best Destinations to organizacja, której celem jest promocja kultury i turystyki w Europie. Co roku organizuje konkursy, m.in. na miasto najbardziej warte odwiedzenia, najlepszy kierunek podróży czy najbardziej romantyczne miejsce. Uzyskany tytuł nadaje nagrodzonym wielki prestiż. Wśród 20 najlepszych celów podróży wyróżnionych przez European Best Destinations znalazło się do tej pory 5 polskich miast. Warto dodać, że strona internetowa https://www.europeanbestdestinations.com/ jest najczęściej odwiedzaną na świecie stroną poświęconą turystyce.