Food & Fun
w Pałacu Manowce

Gospodarze Pałacu Manowce mają zaszczyt zaprosić do udziału w wyjątkowym wieczorze, który rozpocznie kameralny koncert Kuby Badacha „Tribute to Andrzej Zaucha”. Po tym programie muzycznym, Tomasz Madera – Szef Kuchni Hotelu Park – przygotuje dla Państwa degustacyjną kolację, a dr Marek Łuczak uchyli rąbka tajemnic towarzyszących tropieniu zaginionych dzieł sztuki. Wszystko to i wiele więcej już w dniu 23 października 2021 roku, o godzinie 18:00.

Wieczory Food & Fun w Pałacu Manowce to powrót do tradycji salonów towarzyskich, okazja do spotkań i rozmów z czołowymi przedsiębiorcami, menedżerami i artystami, do skosztowania wykwintnych potraw i do odprężenia w atmosferze najpiękniejszego z zachodniopomorskich pałaców, tuż nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego. Salony towarzyskie tworzone przez elity intelektualne i finansowe były dawniej miejscami, gdzie obcowało się ze sztuką i artystami w sposób bezpośredni, przy okazji bawiąc się i odpoczywając. Właśnie do tej atmosfery niezobowiązujących wieczorów, kameralnych rozmów i relaksu chcemy powrócić. Pałac Manowce odrestaurowany z dbałością o najdrobniejsze detale to miejsce wyjątkowe, wybrał je bowiem kiedyś na swój dom naczelny lekarz i dyrektor szpitala na Pomorzanach w Szczecinie Georg Wegner. To dla niego wśród lasów, nad wodą, w otoczeniu natury zbudowano neoklasycystyczny pałac i posadzono rośliny będące dziś jednymi z ostatnich przedstawicieli swoich gatunków w Polsce. To miejsce, gdzie czas przestaje płynąć.

 

Porządek spotkania:

17.30 – bramy Manowców otworzą się i od tej godziny będziemy Państwa radośnie oczekiwać

18.00 – Kuba Badach rozpocznie koncert „Tribute to Andrzej Zaucha”

19.00 – Goście uraczeni wspaniałym koncertem wraz z Artystą przejdą do Sali Balowej, gdzie Szef Kuchni Hotelu Park – Tomasz Madera, poda degustacyjną kolację. Pod koniec kolacji dr Marek Łuczak opowie o kulisach swojej pracy przy tropieniu zaginionych dzieł sztuki. Opowie o skarbach, o tajemnicach i o samych Manowcach.

21.00 – Pałac Manowce zdradzi swoje tajemnice zapraszając Gości do zapoznania się z przestrzenią parteru i do kameralnych rozmów w salonach i bibliotece

23.00 – pożegnamy Gości, którzy nie zdecydują się zarezerwować noclegu w Manowcach.

Wszystkich zaś pożegnamy z nadzieją, że już w lutym spotkamy się na kolejnym wieczorze Food & Fun w Manowcach!

Manowce-Food-Fun-social-media-new

Bilety w cenie 600 zł od osoby można nabyć w serwisie Eventim.
Dodatkowe informacje:
events@manowce.pl
508 201 202