II Edycja Food and Fun

12 marca 2022 r. w Pałacu Manowce odbyła się II Edycja imprezy Food & Fun. Połączenie muzyki, wykwintnej kuchni i sztuki sprawiły, że goście opuszczali nasz salon towarzyski zrelaksowani i w doskonałych nastrojach. Tym razem wysłuchaliśmy wyjątkowego barytonowego głosu Sławka Uniatowskiego, rozkoszowaliśmy się kuchnią Iwony Niemczewskiej oraz uczestniczyliśmy w niezwykle ciekawej rozmowie z ekspertem rynku sztuki Arturem Bruno Krajewskim.

Wieczory Food & Fun w Pałacu Manowce to powrót do tradycji salonów towarzyskich, okazja do spotkań i rozmów z innymi przedsiębiorcami, menedżerami i artystami, do skosztowania wykwintnych potraw i do odprężenia w atmosferze najpiękniejszego z zachodniopomorskich pałaców, tuż nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego. Mieliśmy przyjemność gościć właścicieli i szefów wielu wiodących firm z regionu, którzy mogli prowadzić kameralne rozmowy w salonach i bibliotece pałacu.

Sławek Uniatowski to niezwykle popularny polski wokalista, kompozytor, aktor, autor tekstów i multiinstrumentalista. Był finalistą czwartego sezonu programu Idol. W 2016 roku uświetnił koncert z okazji 100. rocznicy urodzin Franka Sinatry śpiewając m.in. z Kubą Badachem. Iwona Niemczewska, z wykształcenia prawnik, jest szefem kuchni i właścicielką restauracji „Z drugiej strony lustra” w Szczecinie. Uzyskała najwyższy stopień Grand Diplome w Le Cordon Bleu. Odbyła staże w gwiazdkowych restauracjach.
Jest także trenerem i sędzią kulinarnym. Artur Bruno Krajewski to znany warszawski marszand i mecenas sztuki, współzałożyciel Fundacji Sztuki Współczesnej „Niespokojna” prowadzącej galerię polskiej sztuki współczesnej.

youtube-video-thumbnail