activities-manowce_01_new

AKTYWNOŚCI

Jeśli twoim hobby jest żeglarstwo, wędkarstwo, myślistwo, golf, birdwatching lub jeszcze coś innego, Manowce to idealna kwatera, gdy gdzieś w pobliżu będziesz się oddawać swojej pasji. Pałac stoi nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, skąd w ciągu pół godziny można dostać się motorówką na otwarte wody Morza Bałtyckiego – zapaleni żeglarze i wędkarze mogą zatem korzystać zarówno z zalewu, jak i morza. Myśliwym rozległe lasy wokół Manowców dają możliwość polowań na jelenie, sarny, daniele, dziki i inną zwierzynę. Jeśli jesteś golfistą, w niecałą godzinę dotrzesz samochodem lub motorówką do sześciu 18-dołkowych pól golfowych, trzech w Polsce i trzech w Niemczech.

activieties-manowce_02_new

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi międzynarodowymi destination managerami, którzy organizują grupy entuzjastów tego typu aktywności. Gościmy także grupy, które organizują się same – wówczas nasi lokalni partnerzy zapewnią wszystko, czego potrzebujecie. Zapraszamy na tygodniowy lub dwutygodniowy pobyt. Możemy Wam zapewnić posiłki (śniadanie, obiad, kolacja), chyba że wolicie wyżywienie we własnym zakresie.

pokoj-oficyna-manowce

Oferujemy 3 luksusowe apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych – łącznie zapewniamy zatem nocleg dla 33 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami w niektórych pokojach – dla 42 osób. Każdy pokój ma własną łazienkę i duży telewizor, a w całym obiekcie działa sieć Wi-Fi.

fishing-manowce_1200_www

Oferta przeznaczona jest dla grupy co najmniej 15 dorosłych, a minimalny czas pobytu to 5 dni. Cena wynajmu obiektu to 1500 euro za dobę. Obejmuje ona teren wokół pałacu i niski parter pałacu. Jeśli chcecie wynająć także wysoki parter pałacu, dodatkowa opłata wynosi 1000 euro za dobę. Zakwaterowanie jest płatne oddzielnie, a cena za pokój wynosi od 100 do 200 euro za dobę, przy czym stawki za apartamenty są wyższe.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać informacje na temat naszej oferty dla pasjonatów żeglarstwa, wędkarstwa, myślistwa, golfa, birdwatchingu i innych aktywności.