activities-manowce_01_new

Postaw na udane atrakcje nad Zalewem Szczecińskim

Jeśli twoim hobby jest żeglarstwo, wędkarstwo, myślistwo, golf, birdwatching lub jeszcze coś innego, Manowce to idealna kwatera, gdy gdzieś w pobliżu będziesz się oddawać swojej pasji. Pałac stoi nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, skąd w ciągu pół godziny można dostać się motorówką na otwarte wody Morza Bałtyckiego – zapaleni żeglarze i wędkarze mogą zatem korzystać zarówno z zalewu, jak i morza. Myśliwym rozległe lasy wokół Manowców dają możliwość polowań na jelenie, sarny, daniele, dziki i inną zwierzynę. Jeśli jesteś golfistą, w niecałą godzinę dotrzesz samochodem lub motorówką do sześciu 18-dołkowych pól golfowych, trzech w Polsce i trzech w Niemczech.

activieties-manowce_02_new

Destination Manager , profesjonalna organizacja atrakcji

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi międzynarodowymi destination managerami, którzy organizują grupy entuzjastów tego typu aktywności. Gościmy także grupy, które organizują się same – wówczas nasi lokalni partnerzy zapewnią wszystko, czego potrzebujecie. Zapraszamy na tygodniowy lub dwutygodniowy pobyt. Zapewniamy posiłki (śniadanie, obiad, kolacja).

pokoj-oficyna-manowce

Luksusowe apartamenty nad Zalewem Szczecińskim

Oferujemy 3 luksusowe apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych – łącznie zapewniamy zatem nocleg dla 33 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami w niektórych pokojach – dla 42 osób. Każdy pokój ma własną łazienkę i duży telewizor, a w całym obiekcie działa sieć Wi-Fi.

fishing-manowce_1200_www

Oferta atrakcji dla grup zorganizowanych

Oferta przeznaczona jest dla grupy co najmniej 15 dorosłych i dzieci powyżej dwunastego roku życia, a minimalny czas pobytu to 7 dni. Cena pobytu to 900 złotych za osobę za dobę. Dla dzieci stosujemy rabaty. Cena obejmuje pobyt w pokojach gościnnych. Za pobyt w apartamentach obowiązuje dopłata.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać informacje na temat naszej oferty dla pasjonatów żeglarstwa, wędkarstwa, myślistwa, golfa, birdwatchingu i innych aktywności.